Rock Star by KFarstad

*2020 - Hingst - Norsk Varmblods

Contendro I x Catoo x Lancer II
Rock Star by KFarstad
Rock Star by KFarstad
Far: Contendro I
Far: Contendro I
Far: Contendro I
Far: Contendro I
🌟 Søsteren Khaleesi by KFarstad e. Humberto Ask u. Catalina KF ble
Beste Sprangbetonte Hoppeføll på Norsk Varmblods Eliteskue 2018 🌟
 
🌟Rock Star by KFarstad kommer ut av en av Holsteins beste hoppestammer nemlig 4847 🌟

Kårede hingster Holstein stamm 4847:

Alcytano v. Alcatraz a.d. Palma v. Fabulus-Alarm, gekört i Rheinland-Pfalz
Antony-U v. Acord II a.d. Zalmaria v. Landgraf I-Fabulus, gekört Zangersheide
Cachas v. Caretino a.d. Pericula v. Corrado I-Lord, gekört Holsteiner Verband 
Camkano v. Candillo a.d. Kana v. Cambridge-Fabulus, gekört Holstein., Körsieger
Campary M v. Contender a.d. Waleska I v. Landgraf I-Royal Wash xx, gekört DEN
Candostro v. Candillo a.d. Gynura v. Liostro-Fantus, gekört NL
Carnot v. Canto a.d. B.Pr.St. Palita v. Carry-Cassini I, gekört Holstein
Cascadello I v. Casall a.d. Vb.Pr.St. Viviana v. Clearway-I love you, Reservesieger Körung Holstein
Cascadello II v. Casall a.d. Vb.Pr.St. Viviana v. Clearway-I love you, Reservesieger Körung Holstein
Cascanetti v. Cascari a.d. Vurina U v. Caretino-Carthago, gekört Holstein
Casimo v. Cachas a.d. Loro Piano Cartellav. Con Air-Quantum, gekört Zangersheide
Cassander v. Cassini I a.d. Hera XXII v. Lord-Landgraf I, gekört ESP
Catoki Boy v. Catoki a.d. Vinula v. Cassini II-Liostro, gekört Rheinland
Centavo v. Caretino a.d. Normandie V v. Quantum-Capitol I, gekört Westfalen
Centinao d’Ive v. Centoa.d. Quilana d’Ive v. Quidam de Revel-Landgraf I, gekört Mexiko – La Silla
Chin Quidam v. Chin Chin a.d. Thianula v. Quidam de Revel-Landgraf I, gekört OS, OL, ZfdP
Chip v. Chello I a.d. Famosa v. Grundyman xx-Marlon xx, gekört Mecklenburg 
Couterro U v. Contendro I a.d. Noblesse U v. Cassini I-Landgraf I, gekört Westfalen 
Corando v. Coriolan a.d. Birke IV v. Landgraf I-Rinaldo, gekört Hessen
Couterro v. Contendro I a.d. B.Pr.St. Noblesse U v. Cassini I-Landgraf I, gekört ZfdP, Belgien
Efremov v. Ustinov a.d. Zoe v. Lupicor-Landgraf I, gekört NL
Exxon v. Ex Libris a.d. Cherie v. Cor de la Bryère-Romantiker, gekört AUT und Bayern
For Passion d’Ive v. For Pleasure a.d. Bellissima d’Ive v. Quidam de Revel-Landgraf I, gekört Belgien
Hinault v. Narcos II a.d. Datania v. Landgraf I-Fontan, gekört NL 
L’Esprit v. Lupicor a.d. Hera v. Landgraf I-Calvados I, gekört NL als Waldeck, Körsieger 
Lacobat v. Latouro a.d. K-Alice v. Acobat I-Cantus, gekört Bayern 
Lad v. Landgraf I a.d. Edelstern v. Altan II-Matador, gekört Brandenburg 
Lados v. Landgraf I a.d. Teerose v. Calvados I-Fantus, gekört Westfalen 
Lagos v. Lagos a.d. Zilia v. Silvester-Farnese, gekört LAT 
Lancer I v. Landgraf I a.d. Inula v. Fantus-Matador, gekört Holsteiner Verband. 
Lancer II v. Landgraf I-Fantus-Matador, gekört Rheinland und Holsteiner Verband., Körsieger 
Lancer III v. Landgraf I-Fantus-Matador, gekört Landgestüt Warendorf,  Brandenburg, UKR 
Landsberg v. Landgraf I a.d. Teerose v. Calvados I-Fantus, gekört Bayern
Legacy v. Lennon a.d. Eisrose v. Calvadur-Fantus, gekört USA 
Leningrad v. Lorenz a.d. Patene v. Romantiker-Anklang, gekört USA
Levis U v. Levisto a.d. B.Pr.St. Regin U v. Caretino-Carthago, gekört Zangersheide
Lican v. Lennon a.d. Gartenrose v. Lesotho-Fantus, gekört Holst. 
Lord Cantus v. Lord Calando a.d. Alpenrose v. Cantus-Capitano, gekört DK 
No Limit v. Nimmerdor a.d. Hinula v. Landgraf I-Fantus, gekört Rheinland-Pfalz, Sachsen 
Ranger v. Royal Wash xx a.d. Nachtblume v. Matador-Heideprinz, gekört 
White Jumper v. Landgraf I a.d. Schicke v. Calvados I-Fantus, gekört NL

Suksessfulle sportshester:

Abab van het Molenhof v. Nabab de Reve a.d. Oliday van het Rampelhof v. Calypso I-Landgraf I, international Springen erfolgreich mit Sergio Alvarez Moya/ESP
Antony-U v. Acord II a.d. Zalmaria v. Landgraf I-Fabulus, international S** Springen erfolgreich
Atlete van’t Heike v. Voltaire a.d. Landfee van het Rampelhof v. Landgraf I-Rinaldo, international Springen erfolgreich mit Eugenie Angot/FRA und Eric Lamaze/CAN
Banana d’Ive v. Baloubet du Rouet a.d. Quilana d’Ive v. Quidam de Revel-Landgraf I, international Springen erfolgreich mit Charlotte Lund/DEN
Cachas v. Caretino a.d. Pericula v. Corrado I-Lord, Springen S* gewonnen mit Janne Friederike Meyer und Thomas Konle
Campari K. v. Calido I a.d. Wolke I v. Landgraf I-Altan II, Springen S** erfolgreich
Casparie v. Clearway a.d. Imme I v. Alcatraz Lacapo, Springen S* gewonnen
Cassis 28 v. Caletto I a.d. Wolke I v. Landgraf I-Altan II, Dressur Grand Prix siegreich
Cataro Ask v. Carthago a.d. Delia II v. Landlord-Casanova, international Springen erfolgreich mit Daniel Bluman/COL
Chapman 2 v. Cor de la Bryere a.d. Salvie v. Flamingo-Liguster, Springen S erfolgreich
Checkpoint U v. Casall a.d. St.Pr.St. Passavia U v. Lorentin I-Sandro, Springen S** gewonnen
Classic Woman (alias Hari) v. Cento a.d. Würtemberg v. Corvado-Fabulus, international Springen 1,50m gewonnen mit Markus Renzel
Claudius 50 v. Claudio’s Son a.d. Mispe v. Lasino-Calato, Springen S** gewonnen
Coco Corrado: Corrado I a.d. Blanca I v. Landgraf I-Flamingo, international Springen 1,50m gewonnen mit Carsten-Otto Nagel
Conga la Silla v. Contender a.d. Nottfelderin v. Caletto I-Lord, international Springen erfolgreich mit Rolf-Göran Bengtsson/SWE
Corrandos S v. Corrado I Blanca I v. Landgraf I-Flamingo, Springen S* erfolgreich
Frantic 4 v. Fabio II a.d. Inula v. Fantus Matador, FAP vierspänner S siegreich
K Club Lady (Olanda K) v. Calido I a.d. Wolke I v. Landgraf I-Altan II, Sieger Nationenpreis Aachen mit Cian O’Connor/IRL
Kilrama v. Kilian a.d. Umbra III v. Rinaldo-Marlon xx, Springen S** erfolgreich
Lados v. Landgraf I a.d. Teerose v. Calvados I-Fantus, international Springen S gewonnen mit Thies Luther
Lancer I v. Landgraf I a.d. Inula v. Fantus-Matador, 29 M Springen gewonnen und 4 S Springen
Lancer III v. Landgraf I a.d. Inula v. Fantus-Matador, international Springen 1,50m gewonnen mit Toni Hassmann
Legolas 57 (Lanuvio) v. Lancer II a.d. Hawai II v. Alcatraz-Landgraf I, international Springen erfolgreich mit Timothy Hendrix/NL
Lambris2 v. Liostro a.d. Inula v. Fantus Matador, FAP zweispänner S erfolgreich
Limnos 4 v. Limbus a.d. B.Pr.St.Palita v. Carry-Cassini I, international Springen S** erfolgreich
Loro Piano Cartella v. Con Air a.d. Normandie V v. Quantum-Capitol I, international Springen erfolgreich mit Giuila Martinengo Marquet/ITA
Lupo 103 v. Lasino a.d. Hilla v. Calato-Carneval, Springen S* erfolgreich
Lysander 87 v. Lasino a.d. Hilla v. Calato-Carneval, international S*** erfolgreich mit Richard Robinson/USA
Melli Breese v. Quinar a.d. B.Pr.St. Luciana U v. Carthago-Landgraf I, Springen S* erfolgreich
No Limit v. Nimmerdor a.d. Hinula v. Landgraf I-Fantus, Springen S* erfolgreich
Quitte CR v. Quidam de Revel a.d. Z-Lunte v. Landgraf I-Fantus, international S*** Springen siegreich, JR Europameisterschaften platziert mit Denise Sulz
Salomé v. Cash and Carry a.d. Mispe v. Lasino-Calato, Springen S* gewonnen
Stuart 25 v. Calando I a.d. Blanca I v. Landgraf I-Flamingo, international Springen 1,50m gewonnen mit Tim Hoster
Sugar N Spice v. Alcatraz a.d. Gartenrose v. Lesotho-Fantus, international für GRE Springen erfolgreich
Tamerino v. Voltaire a.d. Bianca III v. Landgraf I-Calvados I, international S*** mit Katharina Offel/UKR gewonnen
True Star d’Ive v. Quick Star a.d. Birke III v. Landgraf I-Rossini, international Springen erfolgreich mit Tina Lund/DEN
Unlimited 6 v. Voltaire a.d. Hinula v. Landgraf I-Fantus, Springen S** siegreich
Winni the Blue d’Ive v. Mr.Blue a.d. True Star d’Ivev. Quick Star-Landgraf I, international Springen erfolgreich mit Tina Lund/DEN

 

 

Interessert i Rocky C? Føllet kan kjøpes i før eller etter avvenning. Ta kontakt for mer informasjon!

@2017 by KFarstad Kathrine Farstad. Proudly created with wix.com